Bujaczki dla dzieci niezbędne także w podróży

Podróż z niemowlęciem
Podróż z niemowlęciem to wyzwanie dla rodziców, ponieważ wymaga większych przygotowań niżeli w przypadku wyjazdu bez dzieci. Z pewnością faktem jest, iż na wyjazd z pociechą trzeba wziąć więcej rzeczy, które sprawią, że podróż będzie bardziej komfortowa nie tylko ...

Prezent dla dziecka ze sklepu dziecięcego online?

Kupowanie prezentów dla dziecka przypomina trochę udział w loterii. Nigdy nie wiadomo, czy będzie się miało szczęście, czy pecha. Czasem trudno jest bowiem trafić w upodobania najmłodszych. Wystarczy jednak zasięgnąć rady jego rodziców i zapytać, czym maluch się interesuje. W ten sposób wiadomo, jaki ...

Zabawki z serii Tomek i przyjaciele

Jeśli nie wiemy, jakiego rodzaju prezent sprawić naszemu dziecku, warto sprawdzić, w którym kierunku podążają jego zainteresowania oraz których bohaterów bajek i książek w szczególności lubi.

Może być to przykładowo interesująca seria Tomek i Przyjaciele zabawki, które pobudzają ...


Rozwijaj się z lego

Lego to fenomen. Lego to coś dużo więcej niż tylko marka klocków. To coś dużo więcej niż klocki. To wielki, bardzo rozwinięty świat, w którym zdarzyć się może dosłownie wszystko. To świat, który jest znany i lubiany przez setki milionów ludzi na całym świecie.

Daj się ponieść ...


Puzzle jako nauka przez zabawę

Specjaliści z dziedziny psychologii już od dawna zgodnie twierdzą, że puzzle dla dzieci i ich układanie to naturalne stymulowanie rozwoju ich mózgu, dzięki czemu dużo szybciej uczą się wtedy czytać i liczyć.

Puzzle uczą ...


101112131415161718