Czym się charakteryzują klocki Lego Technic?

2016-01-28

Powiedzieć, że seria klocków Lego Technic to po prostu pojazdy budowane z klocków, byłoby poważnym zlekceważeniem tematu. Są to zestawy gwarantujące długie godziny zabawy dla młodych pasjonatów. Co stanowi o ich niezwykłych zaletach?

Dla kogo są przeznaczone?


Klocki Lego Technic to klocki przeznaczone dla dzieci powyżej ósmego roku życia. Ich ułożenie jest dość skomplikowane i może wymagać pomocy osoby dorosłej. Są to też klocki, które chętnie złoży dorosły pasjonat, aby następnie postawić gotowy model na półce.

Ruchome części


Zabawa klockami Lego Technic nie kończy się w momencie złożenia modelu w całość. Poszczególne części tych pojazdów są ruchome, w związku z czym dziecko chętnie i na wiele sposobów będzie bawiło się nimi. Można sobie skompletować na przykład maszyny budowlane, dźwigiem podnosić różne przedmioty, koparką załadować rozsypane klocki na samochód ciężarowy, itd. Wszystko to dzięki specjalnej konstrukcji pojazdów Lego Technic, umożliwiającej ręczne sterowanie nimi.

Zdalnie sterowane


Leleus.com Klocki Lego Technic to także pojazdy zdalnie sterowane. Także należy złożyć je własnoręcznie, ale dodatkowym elementem jest wbudowana elektronika i pilot, które czynią te zabawki jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Klocki Lego Technic będą stanowiły świetny pomysł na prezent, o którym marzy każdy chłopiec.